gtag('config', 'AW-793030468');

TYPY ZÁMKOVÝCH SPOJŮ

Zámkový spoj umožňuje spojení jednotlivých podlahových lamel mezi sebou, aniž byste museli použít lepidlo a speciální nářadí. Díky těmto spojům je pokládka plovoucích podlah snadná a rychlá. Tento systém také umožňuje v případě potřeby podlahu jednoduše rozebrat a znovu složit, či vyměnit poškozenou lamelu. Zámkový spoj je většinou umístěn po všech stranách lamely čímž zajišťuje dokonalé spojení jednotlivých dílů bez nerovností a spár.

 

Zámkový spoj Twin Click

- systém Twin Click byl speciálně navržen tak, aby byla montáž laminátové plovoucí podlahy snadná a bezproblémová. Pokládka plovoucí podlahy se zámkovým spojem Twin Click je rychlá, bezproblémová a je k ní zapotřebí minimum nářadí.

Zámkový spoj 1clic 2go

- systém 1clic 2go dělá instalaci podlah jednodušší a rychlejší než kdykoliv předtím. Podlaha se snadno pokládá i na hůře přístupných místech (jako jsou rohy místnosti, radiátory, dveře apod.). Při pokládce zapadne jazýček jedné lamely do drážky druhé lamely a podlaha je tak bezpečně zajištěná proti rozjíždění a torbě spár. Že jste lamelu umístili správně, poznáte podle tichého cvaknutí.

Zámkový spoj Drop Loc

- systém Drop Loc byl speciálně navržen tak, aby byla montáž laminátové plovoucí podlahy snadná a bezproblémová. Lamely se do sebe jednoduše shora zaklapnou na dlouhé i krátké straně. Pokládka plovoucí podlahy se zámkovým spojem Drop Loc je rychlá, bezproblémová a je k ní zapotřebí minimum nářadí.

Zámkový spoj Expres Click - system

- se spojem Expres Click - system se můžete setkat u podlah Kronopol. Tento systém umožňuje snadnou a rychlou pokládku plovoucích laminátových podlah.

Zámkový spoj Megaloc

- zámkový spoj Megaloc najdete u plovoucích podlah Classen. Tento zámkový spoj zajišťuje snadnou a rychlou pokládku bez námahy a nadbytečného nepořádku.

Zámkový spoj Easy Connect

- Easy Connect je zámkový spoj, na který můžete narazit u laminátových plovoucích podlah Classen. Easy Connect umožňuje pokládku podlahy bez použití lepidla. Speciální tvar spoje umožňuje pevné spojení jednotlivých lamel.

Zámkový spoj Uniclic

- Uniclic je zámkový spoj, se kterým se setkáte při pokládce podlah Quick-Step. Instalace nové podlahy se systémem Uniclic je rychlá a snadná, dokonce i v hůře přístupných místech např. v rozích místnosti. Prkna jednoduše zacvaknete do sebe, aniž by hrozilo jejich poškození. Spoje jednotlivých lamel nepřipouští žádný posun, proto nemá nepořádek šanci proniknout do jednotlivých spojů. Systém Uniclic také umožňuje snadné rozebrání podlahy a její opětovnou pokládku.

Zámkový spoj Uni Fit

- zámkový spoj Uni Fit používá výrobce plovoucích podlah Egger. Tento systém zjednodušuje pokládku a podlaha je stabilnější. Při stěhování či poškození části podlahy lze lamely demontovat, a opět podlahu položit.